Vítejte na naších stránkách

Jsme nesmírně rádi, že jste zavítali právě na naše webové stránky. Nabídneme Vám maximální kvalitu a komfort při využití naších služeb. Spokojenost zákazníka je naší prioritou.  Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv přáním či, dotazem, prostřednictvím uvedeného emailu a telefonu, či pomocí záložky kontakt, případně dotazy => diskuse. Naším záměrem je Vaše maximální spokojenost, proto absolvujeme každý rok řadu školení a zajímáme se o novinky v daném oboru. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených produktů a služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků. Nejvíce působíme v Bruntále a okolí. Našimi oblastmi působnosti jsou Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický a Jihomoravský kraj. Rádi Vás navštívíme. 

Chcete-li zjistit více informací a prohlédnout si referenční tepelné čerpadlo Acond v provozu, je možné nás navštívit po telefonické dohodě na adrese:

tř. Osvobození 23,
Bruntál, 792 01

Tel: +420 777 320 110 

 

Anketa

Uvítali byste splátkové financování tepelného čerpadla?

Ne 86 34%

Celkový počet hlasů: 256

Novinky

Dobrý den,
vítáme Vás na našich webových stránkách a doufáme, že Vám budeme moci s čímkoliv pomoci. Zabýváme se chladícím zařízením a službami spojenými s touto činností. V posledních letech se nejvíce orientujeme na tepelná čerpadla a klimatizaceV naší nabídce naleznete převážně české produkty značky ACOND - tepelná čerpadla Acond, klimatizace Acond. Vynikají vysokou kvalitou a spolehlivostí. Spokojenost zákazníka je priorita, proto Vám jsme schopni zprostředkovat i jiné značky dle Vašeho přání, např. klimatizace Sinclair atd.. Neváhejte se na nás co nejdříve obrátit, rádi Vám pomůžeme.
S pozdravem František Faltýnek